Půjčka 150 000 Kč do 15 minut – bez poplatků předem a bez zástavy

Hodila by se vám půjčka do 150 000 Kč, kterou můžete splácet až 48 měsíců (4 roky)? Právě takovou zde můžete získat. Peníze můžete mít i bez ručitele, bez zástavy a bez placení poplatků předem. Vyřízení vašeho požadavku je opravdu velmi rychlé. Finanční prostředky můžete mít na účtu v bance do 15 minut.
Hodila by se vám půjčka do 150 000 Kč, kterou můžete splácet až 48 měsíců (4 roky)? Právě takovou zde můžete získat. Peníze můžete mít i bez ručitele, bez zástavy a bez placení poplatků předem. Vyřízení vašeho požadavku je opravdu velmi rychlé. Finanční prostředky můžete mít na účtu v bance do 15 minut.

Potřebovali byste rychle získat peníze? U většiny nebankovních úvěrů, vám nabídnou jen pár tisíc korun, které navíc musíte vrátit už za 30 dní. U této nebankovní půjčky, ale můžete dostat až 150 000 Kč za 15 minut. A peníze můžete splácet až 48 měsíců (až 4 roky).

Finanční prostředky zde můžete získat i bez ručitele, bez zástavy nemovitosti a určitě i bez placení poplatků předem. Půjčka je poskytována, jako neúčelový spotřebitelský úvěr – finanční prostředky je možné použít na cokoliv.

Rychlá půjčka 150 000 Kč do 15 minut

Velkou výhodnou této nebankovní půjčky, je rychlé vyřízení. Není potřeba nikam chodit nebo jezdit. Vše pohodlně a snadno, vyřídíte jen přes internet, z pohodlí domova.

Po vyplnění jednoduché online žádosti, se ihned dozvíte, zda vám může být úvěr schválen. Peníze mohou být vaše už do 15 minut:

 • Půjčka od 10.000 Kč do 150.000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky od 3 měsíců do 48 měsíců
 • Peníze do 15 minut od schválení (můžete je mít ještě dnes)
 • Vyřízení bez ručitele a bez zástavy
 • Neplatíte žádné poplatky předem
 • Finance na cokoliv potřebujete

Půjčka 150 000 Kč všem kdo potřebují peníze

Získání této půjčky, není nijak složité. Pro schválení úvěru stačí splňovat pouze několik základních kritérií:

 • Minimální věk 18 roků
 • Být občanem ČR
 • Platný občanský průkaz a druhý doklad (v žádosti se dokládá kopie OP a druhého dokladu – cestovní pas, řidičský průkaz, nebo například zbrojní průkaz)
 • Mít vlastní bankovní účet (kam vám bude chodit nějaký příjem a ze kterého platíte své výdaje) – v žádosti se dokládá výpis z účtu
 • Nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci

Předpokladem pro schválení úvěru, je nějaký pravidelný příjem. Nemusí se ale jednat pouze o příjem ze zaměstnání. Úvěr vám může být schválen, i když budete mít nějaký jiný příjem – například důchod, výsluhovou rentu nebo i jiný pravidelný příjem.

Online žádost o půjčku – až 150 tisíc korun na splátky

Pro žádost o poskytnutí půjčky, stačí navštívit tento odkaz a vyplnit příslušný požadavek. Sami si můžete zvolit požadovanou částku (od 10 tisíc korun do 150 tisíc korun) a dobu splatnosti (od 3 měsíců do 48 měsíců).

V žádosti je nutné zadat všechny požadované údaje a přiložit všechny potřebné dokumenty (kopii OP a druhého dokladu totožnosti, výpis z bankovního účtu, kam vám chodí pravidelný příjem).

Vyplacení půjčky do 15 minut na účet

Vaše žádost je ihned zpracována a vyhodnocena. Žádost je možné podat online, 24 hodin denně. Přijaté žádosti jsou obratem vyřízeny, v průběhu pracovní doby.

Pokud vaše žádost splňuje požadované parametry, pak je ihned schválena a peníze můžete mít na účtu v bance už do 15 minut.

Pokud máte účet u jedné z těchto bank – Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Raiffeisenbank, Fio banka, Equa bank, Sberbank CZ, může mít peníze ihned k dispozici, a ještě dnes je použít na cokoliv, co potřebuje.

Pokud by zvolená výše půjčky neodpovídala výši vašeho příjmu, může vám být nabídnuta jiná výše úvěru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *