Půjčka 100 000 Kč na splátky – peníze do 15 minut bez poplatků

Půjčka Credieta nabízí až 130 000 Kč na splátky. Splácet můžete až 36 měsíců (3 roky), a peníze z půjčky je možné čerpat i opakovaně. Vyřízení je přes internet, do 15 minut, a peníze můžete mít ještě dnes na účtu v bance.
Půjčka Credieta nabízí až 130 000 Kč na splátky. Splácet můžete až 36 měsíců (3 roky), a peníze z půjčky je možné čerpat i opakovaně. Vyřízení je přes internet, do 15 minut, a peníze můžete mít ještě dnes na účtu v bance.

Asi každý, si někdy potřebuje půjčit peníze. Podle průzkumů má zkušenosti s nějakou půjčkou až 90% dospělých Čechů. Nejčastěji si půjčujeme peníze na investice do bydlení, na různé nezbytné věci, bez kterých se neobejdeme, nebo i na investice do podnikání.

Důvodů, proč si půjčit peníze, ale může být celá řada. A je na každém, aby vyhodnotil, nakolik je daná situace vhodná, aby byla řešena půjčkou. Je to individuální.

Pochopitelně, půjčovat si peníze bez jasné představy, z čeho je budu splácet, je cesta do pekla. Ne vždy je půjčka vhodným řešením.

Určitě se také vyplatí, když si před sjednáním půjčky porovnáte více nabídek, a vyberete si tu, která nejvíce splní vaše požadavky.

Kde vzít peníze rychle a bez rizika?

Půjčky nabízí jak banky, tak i celá řada nebankovních společností. K dispozici jsou jak klasické půjčky na splátky, tak i různé krátkodobé půjčky „před výplatou“. Ty jsou ale obvykle i dosti drahé (viz toto srovnání půjček před výplatou).

Půjčka na cokoliv, ale může mít i rozumné podmínky. Běžným standardem je dnes už vyřízení přes internet, kdy máte peníze obvykle ještě dnes, nebo nejpozději do 24 hodin.

Stačí si jen vybrat tu správnou půjčku, splnit všechny požadované podmínky, a peníze jsou ihned k dispozici.

Půjčka 100 000 Kč (nebo i více) na splátky do 15 minut

Jednou z možností, jak rychle získat peníze za poměrně rozumných podmínek, nabízí i nebankovní půjčka Creditea. Můžete dostat až 130 000 Kč a splácet je až 36 měsíců (až 3 roky). Úroky nejsou nijak přehnaně vysoké. A i ostatní podmínky jsou vcelku rozumné.

Půjčka 100 000 na cokoliv ještě dnes:

  • Půjčka od 3 000 Kč do 130 000 Kč
  • Splátky na 3 až 36 měsíců
  • Odložení splátky, splátkové prázdniny, změna termínu
  • Vyřízení přes internet do 15 minut
  • Peníze na účtu v bance ještě dnes
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Rozumné podmínky, přijatelné úroky

Tato půjčka, je určena všem, kdo potřebují peníze. Finanční prostředky je možné použít na cokoliv – na běžné nebo nečekané výdaje, na zaplacení dluhů, na koupi ojetého auta, nebo i na jakékoliv zbytné i nezbytné výdaje.

Na rozdíl o některých jiných nebankovních půjček, se zde platí pravidelné měsíční splátky, které je možné rozložit až na 3 roky. Takže ani když si půjčíte třeba 100 000 Kč, tak neplatíte příliš vysokou splátku.

Půjčka 100 000 Kč bez poplatků

Vyřízení toto půjčky je snadné a rychlé. Vše se dá sjednat jenom prostřednictvím internetu a nejsou potřeba žádné speciální doklady nebo potvrzení. Stačí jen základní osobní údaje, vlastní bankovní účet, mobilní telefon a doložení příjmu.

Jednou z podmínek, pro schválení půjčky, je doložení příjmu. Záleží ale i na tom, kolik peněz potřebujete půjčit. Půjčka je určena jak pro zaměstnance, kteří mají pravidelnou výplatu, tak i pro podnikatele s příjmy z podnikání.

Půjčku ale mohou získat například i maminky na mateřské (i mateřská nebo rodičovská, může být dostatečný příjem pro schválení půjčky). Stejně tak je tato půjčka určena i pro důchodce (starobní nebo invalidní).

Kolik stojí půjčka? Kolik se platí na splátky?

Kolik budete platit na splátkách, závisí na tom, kolik peněz potřebujete a na jak dlouhou dobu. Níže máte dva příklady, kolik byste spláceli.

Půjčka 20 000 Kč na 12 měsíců:

Pokud si půjčíte 20 000 Kč na 12 měsíců, tak bude platit pravidelnou měsíční splátku 2081 Kč. Celkem tedy za rok zaplatíte 24 972 Kč (tj. 4 972 Kč navíc za úroky). Úroková sazba této půjčky vychází na 42% a RPSN na 51,96%. Neplatí se žádné další poplatky.

Půjčka 100 000 Kč na 3 roky:

Pokud byste vzali půjčku 100 tisíc korun na 3 roky (36 měsíců), tak byste platili pravidelnou měsíční splátku 3222 Kč. Za 3 roky, byste tedy na splátkách zaplatili celkem 115 992 Kč (tj. 15 992 Kč navíc za úroky). RPSN této půjčky vychází na 10,361%. Ani v tomto případě neplatíte žádné extra poplatky.

Opakované čerpání půjčky zdarma

Tato půjčka má i jednu výhodu navíc. Pokud máte na začátku schválený nějaký úvěrový limit (například zmíněných 100 000 Kč), tak máte tyto peníze neustále k dispozici.

Jakmile bude pravidelně splácet, tak si můžete půjčovat i opakovaně, až do výše maximálního schváleného limitu.

Peníze si můžete opakovaně posílat na svůj účet a používat je na cokoliv, co právě potřebujete. Všechny další výběry jsou zdarma. Máte tedy neustále k dispozici finanční rezervu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *