Krátkodobá půjčka 16 000 Kč bez poplatků a bez navýšení – první je zdarma

Tato půjčka vám nabízí až 16 000 Kč, které můžete mít ještě dnes (často už do hodiny) na účtu v bance. První půjčka pro nové klienty je zcela zdarma – bez poplatků, bez úroků a bez navýšení. Při opakované půjčce můžete dostat až 30 000 Kč.
Tato půjčka vám nabízí až 16 000 Kč, které můžete mít ještě dnes (často už do hodiny) na účtu v bance. První půjčka pro nové klienty je zcela zdarma – bez poplatků, bez úroků a bez navýšení. Při opakované půjčce můžete dostat až 30 000 Kč.

Půjčit si peníze, může být někdy dost drahé. Zvláště pokud to bude nějaká „rychlá půjčka“ nebo „půjčka do výplaty“, které nabízí řada nebankovních společností. To vás někdy půjčka peněz na pár týdnů, může stát i několik tisíc korun.

Jde to ale i podstatně levněji. Například této půjčky, můžete dostat až 16 000 Kč, bez jakýchkoliv poplatků a bez navýšení. Pokud půjčku do 30 dnů vrátíte, pak vás to nic nestojí. Takže si můžete půjčit peníze zadarmo!

První půjčka do 16 000 Kč je zadarmo

Tato nabídka – půjčka zdarma, bez poplatků a bez navýšení, je určena pro nové klienty. Poskytovatelem této půjčky je finanční společnost Zaplo Finance s.r.o. Jako nový klient si zde můžete říct o částku od 1000 Kč do 16 000 Kč.

Pokud peníze ve sjednané době (7 až 30 dní) řádně vrátíte, pak vás to nestojí nic navíc. Neplatíte žádné úroky nebo poplatky. Půjčku máte kompletně zadarmo.

Jaké jsou podmínky a výhody půjčky zdarma bez navýšení?

 • Zvýhodněná nabídka na půjčku zdarma, je určena pro nové klienty
 • První půjčka je do 16 000 Kč
 • Při opakované půjčce až do 30 000 Kč
 • Krátkodobá půjčka je na 30 dní, s možností prodloužení
 • Vyřízení bez ručitele a bez zástavy
 • Bez placení poplatků předem (u první půjčky, je to zcela bez poplatků)
 • Velmi rychlé vyřízení – schválení půjčky už do 10 minut
 • Peníze dostanete na účet ihned – u většiny českých bank, je máte do hodiny nebo i dříve
 • Minimum dokladů a jiných dokumentů

Půjčka 30 000 Kč na cokoliv bez ručitele

Pokud si půjčíte, a první půjčku (která je zdarma) řádně splatíte, tak napodruhé můžete dostat až 30 000 Kč.

Podmínky jsou podobné, jako u první půjčky. Peníze si můžete půjčit na cokoliv. Nepotřebujete ručitele. Je to bez zástavy a bez placení poplatků předem

U druhé půjčky do 30 000 Kč, už ale zaplatíte standardní poplatek, podle aktuálního ceníku. Pokud byste si například půjčili 30 tisíc korun na 30 dní, pak budete vracet celkem 36 900 Kč. Navíc tedy zaplatíte 6 900 Kč. To odpovídá RPSN ve výši 1141,2%.

Kdo může získat krátkodobou půjčku zdarma, bez navýšení

O peníze si zde může požádat kdokoliv.  Stačí jen splnit několik základních předpokladů:

 • Minimální věk 18 roků
 • Platný občanský průkaz (naskenovaný nebo nafocený)
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Nemít dluhy nebo pohledávky po splatnosti
 • Doložení schopnosti splácet

Pro vyřízení půjčky se zpravidla obejdete bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání (vyžaduje se jen v individuálních případech). Měli byste ale mít nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni půjčku splatit.

Neměli byste také mít nějaké negativní záznamy v registrech, být v exekuci nebo v insolvenci.

Peníze dostanete ihned na účet v bance

Peníze můžete u této půjčky dostat opravdu velmi rychle. Klidně ještě dnes, často už do hodiny. Stačí vám jen vyplnit následující online žádost, a ihned se dozvíte výsledek (trvá to jen pár minut).

Pak už jen doložíte požadované doklady (pokud budou nějaké potřeba), a potvrdíte navržené podmínky půjčky.

Následně jsou vám peníze ihned odeslány na váš bankovní účet. A můžete je tam mít už za malou chvíli. A ještě dnes je použít na cokoliv, co právě potřebujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *