Rychlá půjčka do 50 000 Kč do 15 minut na účet

Rychlá půjčka nabízí možnost získat půjčku do 50 000 Kč až na 36 měsíců. Peníze si může půjčit každý. Není na tom nic složitého. Vše potřebné vyřídíte do 15 minut a peníze máte ihned na svém bankovním účtu. Peníze můžete použít na cokoliv.
Rychlá půjčka nabízí možnost získat půjčku do 50 000 Kč až na 36 měsíců. Peníze si může půjčit každý. Není na tom nic složitého. Vše potřebné vyřídíte do 15 minut a peníze máte ihned na svém bankovním účtu. Peníze můžete použít na cokoliv.

Asi každý člověk má čas od času trochu hlouběji do kapsy. To není žádná velká tragédie. Několikrát za život se to určitě stane každému. Někdy je ale složité najít nějakou solidní půjčku, která vás nezruinuje. Pro někoho je sázka na jistotu jedině půjčka od banky. Tam ale nemusí dostat peníze každý.

Alternativou jsou pak nebankovní půjčky. Těch je aktuálně k dispozici velké množství a někdy je těžké najít tu správnou. Typická nebankovní půjčka obvykle nabízí jen pár tisíc korun, které navíc musíte všechny naráz vrátit už za pár týdnů. Když si půjčíte 10 000 Kč od nebankovní společnosti na jeden měsíc, tak vás to může stát na poplatcích i 2500 Kč nebo i více. Jde to ale i jinak.

Solidní nebankovní půjčka do 50 000 Kč

Tato nebankovní půjčka nabízí možnost půjčit si více peněz, než jenom pár tisíc korun, jak je tomu u nebankovních úvěrů obvyklé:

 • Rychlá půjčka od 10 000 Kč do 75 000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky od 3 měsíců do 36 měsíců
 • Možnost odložení splátek (zdarma)
 • Rychlé vyřízení přes internet
 • Peníze do 15 minut na účtu v bance

Rychlá půjčka – peníze do 15 minut na účet v bance

Půjčení peněz zde můžete být opravdu velmi rychlé. Pokud budete mít k dispozici všechny potřebné doklady, můžete žádost o půjčku vyřídit za pár minut.

Jakmile zadáte všechny požadované údaje, je vaše žádost ihned vyhodnocena pracovníky finanční společnosti. Pokud splňujete požadovaná kritéria, je žádost ihned schválena a vy můžete mít peníze na účtu v bance do 15 minut.

Tato půjčka je neúčelový spotřebitelský úvěr. Získané finanční prostředky, tak můžete použít na cokoliv chcete.

Půjčka do 50 000 Kč – jaké jsou podmínky?

Půjčit si zde peníze může téměř úplně každý. Podmínky nejsou nijak složité:

 • Minimální věk 18 roků
 • Mít platný občanský průkaz
 • Doložit druhý doklad totožnosti (pas, řidičák, zbrojní průkaz)
 • Mít vlastní bankovní účet a doložit výpis z bankovního účtu
 • Doložit pravidelný příjem (měl by být vidět na výpisu z bankovního účtu, nebo je případně potřeba jiné potvrzení o příjmu)
 • Mít mobilní telefon a kontaktní emailovou adresu

vyřízení půjčky nepotřebujete ručitele, ani nemusíte dávat nic do zástavy. Podmínkou pro schválení úvěru je také to, abyste nebyli v exekuci nebo insolvenci. Jinak už ale žádné speciální podmínky nejsou.

Férová půjčka bez poplatků předem

U této půjčky se nemusíte bát toho, že byste platili nějaké poplatky předem. Za schválení půjčky se nic neplatí. Budou vám účtovány jen běžné poplatky a úroky během splácení úvěru.

Pokud byste se rozhodnuli například pro půjčku ve výši 20 000 Kč, se splatností na 36 měsíců, pak budete každý měsíc splácet 848 Kč. A to není až tak mnoho peněz. Celkem tedy za 3 roky zaplatíte 30 528 Kč. To odpovídá úrokové sazbě ve výši 29,91% Kč. RPSN je zde 34,37 %. Nejsou zde žádné skryté poplatky.

Online žádost o půjčku do 50 000 Kč

Pokud máte zájem o více informací, nebo pokud byste si chtěli rovnou zkusit požádat o peníze, pak stačí na této stránce vyplnit online žádost. Jedná se o nezávaznou žádost a ihned se můžete dozvědět, zda splňujete podmínky pro schválení úvěru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *