Levná půjčka 30 000 Kč na vánoční dárky – s minimálním navýšením

Schází vám peníze na vánoční dárky, nebo i na cokoliv jiného? Pak je zde levná půjčka do 30 000 Kč, kde zaplatíte jen minimální navýšení. Celkové poplatky jsou jen 10% z půjčené částky (u půjčky 30 tisíc korun, tedy zaplatíte navíc jen 3 tisíce korun). Půjčka se splácí až 11 měsíců a peníze můžete mít ještě dnes.
Schází vám peníze na vánoční dárky, nebo i na cokoliv jiného? Pak je zde levná půjčka do 30 000 Kč, kde zaplatíte jen minimální navýšení. Celkové poplatky jsou jen 10% z půjčené částky (u půjčky 30 tisíc korun, tedy zaplatíte navíc jen 3 tisíce korun). Půjčka se splácí až 11 měsíců a peníze můžete mít ještě dnes.

Hledáte snad nějakou možnost, jak si půjčit peníze navíc, abyste měli finanční prostředky na nákup vánočních dárků? Nebo prostě jen potřebujete nějaké peníze navíc, na jakékoliv jiné výdaje? Pak by vás mohla zajímat levná půjčka do 30 000 Kč, kterou nyní můžete mít za velmi výhodných podmínek.

Půjčka 30 000 Kč na vánoční dárky nebo na cokoliv jiného

Poskytovatelem této nebankovní půjčky je finanční společnost Provident Financial s.r.o. Půjčka je dostupná všem, kdo potřebují půjčit peníze. Vyřízení je možné velmi rychle, do 10 minut online přes internet, nebo i po telefonu, na bezplatné telefonní lince.

Půjčka 30 000 Kč před Vánoci nabízí poměrně výhodné podmínky:

 • Nebankovní půjčka do 30 000 Kč na cokoliv
 • Minimální navýšení (poplatky) – za půjčku 30 000 Kč zaplatíte navíc jen 3000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky – peníze splácíte až 11 měsíců
 • Možnost odložení pravidelné splátky až 2x po dobu splácení zdarma (hodí se, když některý měsíc nebudete mít peníze na úhradu pravidelné splátky)
 • Férové podmínky a minimální požadavky – půjčku má šanci získat skoro každý

Levná půjčka 30 000 Kč s minimálním navýšením

V oblasti nebankovních půjček není až tak neobvyklé, že za půjčku 10 000 Kč na 30 dní, zaplatíte poplatek i ve výši 2000 Kč.

Podobné nebankovní půjčky (často inzerované, jako „rychlé půjčky před výplatou“), se moc nevyplatí.

Jsou hodně nevýhodné. Pokud nezvládnete za pár týdnů vrátit celou půjčku, budete muset zaplatit další vysoký poplatek. Podobná půjčka vás může velmi rychle zruinovat nebo dokonce přivést až do exekuce.

U této půjčky je to ale jiné:

 • Peníze nevracíte ihned (za pár týdnů), splácení je rozloženo až na 11 měsíců
 • Každý měsíc stačí zaplatit minimální splátku 3000 Kč (u půjčky 30 tisíc korun, u nižší částky je splátka adekvátně snížena, je to vždy 10% z půjčené částky měsíčně)
 • U půjčky zaplatíte jen minimální poplatky navíc – například u půjčky 30 tisíc korun jsou to jen 3000 Kč navíc (u půjčky 10000 Kč byste navíc zaplatili jen 1000 Kč – navýšení je tedy jen 10%)

Jaké jsou podmínky pro půjčku 30 000 Kč na vánoční dárky, nebo na cokoliv jiného?

Podmínky pro získání této levné půjčky do 30 tisíc korun jsou velmi snadné. Stačí vám jen minimum dokumentů a peníze mohou být velmi rychle vaše:

 • Minimální věk 18 roků
 • Doložit platný občanský průkaz
 • Cizinci musí doložit povolení k trvalému pobytu v ČR
 • Potřebujete kontaktní telefon a email
 • Je požadováno doložení příjmu za poslední dva měsíce (výpis z bankovního účtu, výplatní pásky, daňové přiznání, apod.)

Půjčka 30 000 Kč do 10 minut – peníze na účet v bance ještě dnes

O peníze (až 30 tisíc korun), si můžete velmi jednoduše požádat přes internet. Stačí jen vyplnit jednoduchou online žádost (viz níže), a do 10 minut můžete vědět, zda vám bude půjčka schválena.

Výplata půjčky se provádí bezhotovostně, převodem na účet v bance. U základní nabídky půjčky je to obvykle do 3 pracovních dnů. Je zde ale i možnost zrychlené výplaty půjčky  – peníze můžete dostat na účet v bance ještě dnes.

Nebo je zde nabízena i možnost, dostat peníze v hotovosti na ruku. Pracovník této finanční společnosti můžete přivézt peníze v hotovosti až k vám domů.

Online žádost o půjčku do 30 000 Kč na cokoliv:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *