Půjčka 20 000 Kč pro OSVČ bez daňového přiznání

Jste na začátku podnikání a nemáte ještě daňové přiznání? Potřebujete krátkodobě půjčit peníze na zaplacení provozních výdajů spojených s podnikáním? Tato půjčka pro OSVČ, vám nabízí až 20 000 Kč do 10 minut. Bez složitého papírování, jednoduše přes internet.
Jste na začátku podnikání a nemáte ještě daňové přiznání? Potřebujete krátkodobě půjčit peníze na zaplacení provozních výdajů spojených s podnikáním? Tato půjčka pro OSVČ, vám nabízí až 20 000 Kč do 10 minut. Bez složitého papírování, jednoduše přes internet.

Podnikáte jako OSVČ a potřebujte krátkodobě půjčit peníze? Během podnikání se často může stát, že vám nevychází finanční prostředky na provoz. Hodně zákazníků platí faktury se zpožděním, a vy se tak snadno můžete dostat do situace, kdy vám schází finanční prostředky na pokrytí nějakých provozních potřeb.

Podnikatelská půjčka – i pro začínající podnikatele

Tato nebankovní půjčka je určena všem OSVČ, kdo potřebují krátkodobě půjčit peníze. Nemusíte mít obavy, že by vám zde jako začínajícímu podnikateli nepůjčili. I když jste teprve na začátku podnikání a nemáte ještě daňové přiznání, tady máte šanci dostat peníze.

Tento nebankovní úvěr se může hodit, když potřebujete:

  • Zaplatit za zboží, materiál nebo služby, které potřebujete k podnikání
  • Zaplatit za nové vybavení, nářadí nebo stroje
  • Na drobné výdaje spojené s podnikáním
  • Na cokoliv jiného (nemusíte dokládat účel využití finančních prostředků)

Krátkodobá půjčka 20 000 Kč pro OSVČ

U této podnikatelské půjčky, máte možnost získat ihned (do 10 minut) až 20 000 Kč na účet v bance. Není k tomu potřeba nic složitého. Stačí vám jen občanka, živnostenský list a výpis z účtu nebo faktury za poslední 3 měsíce.

Půjčku můžete dostat i bez daňového přiznání nebo bez nějakých dalších dokumentů:

  • Podnikatelská půjčka od 5000 Kč do 20 000 Kč
  • Peníze do 10 minut na účet v bance
  • Krátkodobá půjčka 7 – 35 dní
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Půjčka bez daňového přiznání

Půjčka pro OSVČ bez daňového přiznání do 10 minut

Vyřízení tohoto nebankovního úvěru pro OSVČ je velmi rychlé. Stačí vám vyplnit jednoduchou online žádost.

Zadáte zde jenom několik málo základních osobních údajů. Doložíte požadované dokumenty (občanský průkaz, nebo jiný srovnatelný doklad totožnosti, živnostenský list a výpis z bankovního účtu, nebo faktury za poslední 3 měsíce).

Pokud splníte požadovaná kritéria, peníze mohou být do 10 minut vaše. Ihned po schválení, vám jsou odeslány na účet v bance. Na všem účtu by se měli objevit během velmi krátké doby. U většiny českých bank to je jen několik málo minut.

Faktoring – proplacení faktur předem

Kromě nabídky na krátkodobou půjčku pro podnikatele je, zde nabízena i služba faktoring. Pokud máte nějaké nezaplacené faktury (vaši zákazníci vám zatím nezaplatili), můžete je zde nabídnout. Můžete ihned dostat až 80% hodnoty neuhrazené faktury. Nemusíte tak čekat na to, až vám klienti zaplatí. Dostanete sice o něco méně, zato máte ale peníze ihned k dispozici.

Služba faktoring nabízí možnost okamžitého proplacení faktur až do výše 100 000 Kč. Do 24 hodin můžete mít peníze k dispozici.

Online žádost o podnikatelskou půjčku

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací, nebo pokud si chcete ihned požádat o půjčku 20 000 Kč pro OSVČ, pak se podívejte sem. Najdete zde podrobnější informace a rovnou si můžete požádat o peníze. Můžete je mít ještě dnes na úču v bance.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *